kõik kategooriad

Uudised

Avaleht> Uudised

Kuidas panna puidupõhised paneelimasinad paremini ja kiiremini arenema?

Aeg: 2023-01-04 Tabamused: 9

Hiina puidupõhiste paneelimasinate arendustee:

Hiina puidupõhiste paneelimasinate tööstus peaks põhinema välismaiste esiotsa tehnoloogiate ja väärtuslike kogemuste neelamisel, järgima sõltumatut arengut, integreerima sõltumatu innovatsiooni tehnoloogia juurutamisega ja jälgima tähelepanelikult maailma arengusuundi. Seadmete tootmistehnoloogiat ning pidada imporditud tehnoloogiat ja seadmeid uueks lähtepunktiks Hiina puidupõhiste paneelimasinate sõltumatule innovatsioonile, et kasvatada oma kaubamärki ja põhilist konkurentsivõimet riiklike tingimuste alusel. Hiina puidupõhiste paneelmasinate tööstuse tervislikuks ja kiireks arenguks võetavad meetmed:

(1) Täiendavad eelised ja tugev kombinatsioon

Peaksime tõepoolest moodustama kaks või kolm suurt ettevõtete gruppi vastavalt täiendavatele eelistele ja kaasaegsete ettevõttesüsteemide tugevale kombinatsioonile, suurendama kiiresti ettevõtete innovatsioonivõimet ja põhilist konkurentsivõimet, parandama ettevõtete turufinantseerimisvõimet, konsolideerima siseturgu ja haarama kinni rahvusvaheline turg; Peaksime tõstma olulisele positsioonile vanade ettevõtete tehnoloogia, parandama toodete kvaliteeti ja hoidma kasumit vanade ettevõtete tehnoloogia täiustamise ja kaasaegsete tehniliste teenuste tugevdamise kaudu; Peaksime oma tooteid täpselt positsioneerima, andma oma eelistele täiel määral kaasa, tugevdama oma majanduslikku ja tehnilist tugevust, ühendama innovatsiooni juurutamise iseseisva innovatsiooniga, muutma ja pühenduma Hiina puidupõhiste paneelimasinate tööstuses esinevate probleemide järkjärgulisele lahendamisele, ja toota kvaliteetseid bränditooteid.


1


(2) Järgige teaduse ja tehnika arengut ning asuge säästva arengu teele

Vaja on tugevdada teadlikkust ja võimet sammu pidada maailma kõrgtehnoloogia arenguga, et saavutada suuremaid edusamme kodumaiste puidupõhiste paneelide tootmisliinide automaatjuhtimise, seireteenuste, energiakasutuse ja keskkonnakaitse vallas. Luua teaduslik arenguvaade, järgida teaduse ja tehnoloogia arengut, tugevdada ühe masina ja puidupõhiste paneelmasinate tootmisliini automatiseerimise ja arvjuhtimise taset, saavutada täppistootmine, parandada kõigi töötajate tööviljakust, tõsta hinnet puidupõhiste paneelimasinate toodete osas ning püüdma vähendada vahet arenenud riikidega; Uurige, arendage ja edendage jõuliselt energiasäästlikke seadmeid ja tehnoloogiat, reoveepuhastustehnoloogiat ja tõhusaid tolmueemaldusseadmeid, mõistke täielikult puiduressursside piiranguid puidupõhiste paneelide tootmisel Hiinas, uurige ja arendage puidupõhiseid paneelimasinaid, mis on sobib biomassi tooraine (põhk jne), põõsaste, metsaalade "kolme jäägi" ja "teise küttepuidu" puiduressursi utiliseerimiseks, parandab ressursside kasutusmäära ning läheb ressursside säästmise, keskkonna- sõbralik ja jätkusuutlik areng.

(3) Tugevdada masinate ja protsessitehnoloogia kombinatsiooni

Põhiseadmete ja peamiste protsessitehnoloogiate uurimis- ja arendustegevuse tugevdamiseks peaks puidupõhiste paneelimasinate tehas tegema koostööd kodumaiste ülikoolide ja teaduslike uurimisinstituutidega või looma ise spetsiaalse puidupõhiste paneeliprotsesside uurimisasutuse, et tugevdada puidualast uurimistööd. -põhine paneeliprotsess, et parandada masinate projekteerimist ja tootmist ning täielikult muuta praegust olukorda, kus protsesside uurimine ja mehaaniline arendus on eraldatud, ning keskenduda Hiina omadustega puidupõhiste paneelide tootmise tööstuslike tehnoloogiate ja seadmete arendamisele. iseseisvad intellektuaalomandi õigused, suurendada siseturu osa; Väikeettevõtted peaksid looma eristatavad kõrgetasemelised abimasinad ja võtmeosad, tootma asjakohaseid tugitooteid suurte tugiseadmete jaoks ning kasutama mudeleid "Wenzhou Lighter" ja "Qingdao Qianchuan", et hajutada kogu masinaosade välist tuge; Kasutage täielikult ära iga professionaalse tehase eelised, et teha iga väikese osa ja komponendiga head tööd, moodustada mitme partii ja ülitäpne tootmine, vähendada mehaanilisi kulusid ja parandada tehnilist taset. Näiteks meie riigis on esialgselt moodustatud tehisplaadi mehaanilised abimasinad (rulllaud, silohoidla), nagu Harbin ja Chaoyang, Liaoning; Kunshani kuumpressitud plaatide töötlemine ja muud väikesed eristatavad kõrgetasemelised töötlemise tootmisrühmad toetavad suuremahulisi tootmisliine. Kui on rohkem väikeettevõtteid, kes teevad suuri jõupingutusi väiketoodete kallal ning arendavad kvaliteetseid ja kõrgetasemelisi tooteid, on sellel kahtlemata positiivne roll Hiina puidupõhiste paneelimasinate arengu edendamisel.


2


(4) Tugevdada rahvusvahelisi tugivahendeid ja tõsta üldist taset

Lisaks töödeldud osade kvaliteedi parandamisele peaksid Hiina puidupõhiste paneelmasinate tootjad osutama ka ulatuslikku rahvusvahelist tuge, parandama kodumaiste masinate sisemist kvaliteeti ja töökindlust, parandama tootmisliinide töökiirust ja tootekvaliteeti ning tõhusalt hõivata väikeseid ja keskmise suurusega rahvusvahelisi turge; Kuna Hiina on ühinenud WTOga, on tariif langenud, mis soodustab rahvusvahelise suuremahulise sobitusmeetodi kasutuselevõttu, rahvusvahelise suuremahulise sobitamise meetodi kasutuselevõttu ja välismaistega samal tasemel väliskomponentide kasutamist. täiustatud puidupõhiste paneelimasinate tootmisettevõtted, nagu reduktor, elektrooniline juhtimistehnoloogia, hüdraulilised, pneumaatilised komponendid, veebipõhised testimisseadmed ning professionaalsete osade ja komponentide kõrgetasemeline tootmine ja töötlemine, kasutades ära Hiina madalamaid tööjõu- ja halduskulusid. osaleda konkursil madala hinnaga; Peamised välismaised seadmed valitakse selleks, et parandada puidupõhiste paneelide tootmisliini üldist tehnilist taset, vähendada seadmetesse investeeringuid, edendada puidupõhiste paneelide tööstuse ajakohastamist, laiendada puidupõhiste paneelide tööstuse kasvuruumi, tõhustada. rahvusvahelist konkurentsivõimet ja realiseerida puidupõhiste paneelide tööstuse kõrge lisandväärtusega arengut. Näiteks MDF-i tootmisliin, mille aastane toodang on 80000 XNUMX kuupmeetrit, mille on välja töötanud Shanghai Plate Machine Factory, ja MDF-i tootmisliin, mille pakub Shenyang Heavy Industry Group Venemaal, on tootmisliin, mis põhineb sellistel põhiseadmetel nagu soojus veski ja lihvmasin on sobitatud välismaiste seadmetega, mis mitte ainult ei taga tootmisliini taset, vaid vähendab ka tootmisliini maksumust.

Ühesõnaga, lähtudes Hiina puidupõhiste paneelimasinate tööstuse hetkeolukorrast, peaksime püüdma järele jõuda ja ületada maailma kõrgtaseme, parandama oma iseseisvat innovatsioonivõimet ja rahvusvahelist konkurentsivõimet, et Hiina üks puidupõhiseid paneelimasinaid ja terviklikud tootmisseadmed arenevad suuremahulise puidupõhiste paneelide tootmisvõimsuse, automaatse tootmisprotsessi, arvjuhtimise, täpse tootmiskvaliteedi, ohutu tootmise ja töötamise, keskkonnasõbraliku töökeskkonna ja seeriaviisiliste mehaaniliste toodete standardite suunas. meie panus Hiina puidupõhiste paneelmasinate tööstuse usaldusväärsesse ja kiiresse arengusse.


3


Hiina Linyi kui suurim puidupõhiste paneelide töötlemise keskus ja puidupõhiste paneelimasinate töötlemisettevõtete klaster ekspordib püsiva kvaliteediga vineerimasinaid kõikjale maailmas. Sinoeuro Machinery pakub puidupõhiseid paneelimehaanilisi lahendusi.

Eelmine: Pidev pressliin vineeri/spooni liimpuidu jaoks (LVL)

Järgmine: Esialgne analüüs: vineeri arendusmuster Hiinas ning pideva lamepressi ja mitmekihiliste pressliinide valik

Kuumad kategooriad

ONLINE